Skocz do głównej zawartości

Wyszukiwarka

Kategoria: Pojedyńcze artykuły

Ogłoszono przez Cezary Radziszewski

Skład Rady Miejskiej

  1. Cybul Waldemar
  2. Czyżewski Rafał - Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
  3. Detyna Katarzyna
  4. Doraczyński Jakub
  5. Doraczyński Tomasz - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  6. Jakubas Daniel - Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  7. Lewkowicz Magdalena
  8. Miksza Marian - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
  9. Moroz Bogdan - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
  10. Nikonor Henryk - Przewodniczący Rady Miejskiej
  11. Orzoł Tadeusz
  12. Papiernik Dariusz
  13. Parda Grzegorz - Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  14. Pytel Agnieszka
  15. Siemieniec Otolia
  16. Szałachowska Ewa
  17. Tarnowski Dominik
  18. Wilk Bogusław
  19. Wojno Kamil
  20. Wróbel Robert - Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Zdrowia
  21. Zyra Czesław

Komisja Budżetu i Finansów

  1. Doraczyński Tomasz
  2. Lewkowicz Magdalena
  3. Orzoł Tadeusz
  4. Nikonor Henryk
  5. Tarnowski Dominik
  6. Parda Grzegorz
  7. Siemieniec Otolia
  8. Papiernik Dariusz
  9. Miksza Marian
  10. Wilk Bogusław
  11. Moroz Bogdan
  12. Wojno Kamil
  13. Wróbel Robert
  14. Czyżewski Rafał - Przewodniczący

Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  1. Doraczyński Jakub
  2. Tarnowski Dominik
  3. Miksza Marian
  4. Nikonor Henryk
  5. Cybul Waldemar
  6. Moroz Bogdan
  7. Zyra Czesław
  8. Jakubas Daniel - Przewodniczący
  9. Detyna Katarzyna

Komisja Edukacji, Kultury, Turystyki i Zdrowia

  1. Pytel Agnieszka
  2. Lewkowicz Magdalena
  3. Szałachowska Ewa
  4. Siemieniec Otolia
  5. Cybul Waldemar
  6. Jakubas Daniel
  7. Wróbel Robert - Przewodniczący
  8. Wojno Kamil

Komisja Rewizyjna

  1. Doraczyński Tomasz - Przewodniczący
  2. Pytel Agnieszka
  3. Zyra Czesław
  4. Orzoł Tadeusz
  5. Doraczyński Jakub
  6. Wilk Bogusław
  7. Czyżewski Rafał

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Parda Grzegorz - Przewodniczący
  2. Szałachowska Ewa
  3. Papiernik Dariusz
  4. Detyna Katarzyna